Конкурс "Три звездички" 2026

Поредно признание за таланта на учениците от ОУ „Д-р Петър Берон“!

По време на тържествена церемония по награждаване, проведена в гр. Свищов, в Художествена галерия „Николай Павлович“, възпитаници на училището бяха отличени в конкурса Три звездички 2026.

Антон Неновски бе удостоен с III място, а Виктория Иванчева с II място, като и двамата впечатлиха със своите креативни и вдъхновени творби.

Още 12 ученици от училището получиха грамоти за достойното си участие, което също е повод за гордост и признание.

Успехите са резултат от талант, постоянство и вдъхновение, както и от подкрепата на техния художествен ръководител Любимка Петкова.

Училището изразява своята гордост и пожелава на всички млади творци още много бъдещи успехи!