Конкурс "Три звездички" 2026
Поредно признание за таланта на учениците от ОУ „Д-р Петър Берон“!
По време на тържествена церемония по награждаване, проведена в гр. Свищов, в Художествена галерия „Николай Павлович“, възпитаници на училището бяха отличени в конкурса Три звездички 2026.
Антон Неновски бе удостоен с III място, а Виктория Иванчева с II място, като и двамата впечатлиха със своите креативни и вдъхновени творби.
Още 12 ученици от училището получиха грамоти за достойното си участие, което също е повод за гордост и признание.
Успехите са резултат от талант, постоянство и вдъхновение, както и от подкрепата на техния художествен ръководител Любимка Петкова.
Училището изразява своята гордост и пожелава на всички млади творци още много бъдещи успехи!







